- EATON

Цена
€338 42 / 661 89 лв
с ДДС
В Наличност


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Вх.напрежение, V | 220-240V~ (Nominal) ; 184-264V~ adjustable to 160-284V~ (without using battery) |
| Изх. мощност, VA | 1700VA/1040W |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | 4 outlets witth battery and surge protection + 4 outlets with surge protection; 2 USB charging ports (type A & type C); 1 USB communication port |
| Батерия, тип | Replaceable battery, Constant battery recharge, cold start, battery test, deep discharge protection |
| Защити | 10A resettable circuit breaker; Surge protection" Compliant to IEC 61643-11 standard, Uoc=6000V, Up |
| Технология | Standby |
| Стандарти | IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 61643-11; T3; RoHS; REACH. PEP Ecopassport |
| Други | Eaton UPS Companion available on eaton.com |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 1700 |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | DIN (Schuko), USB |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Технология | Standby |
| Подкатегория | 3P Ellipse |
| Тегло | 9.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1700 VA |
| Изходна мощност (W) | 1020 W |
| Брой контакти (count) | 6 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар (min) | 14 min |
| Изходна форма | Симулирана синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Не |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Не |
| Тегло | 9.00кг |
Непрекъсваем ТЗИ Eaton 3P Ellipse 1700 USB DIN – Надеждна защита на захранването
Защитете критичното си оборудване с Eaton 3P Ellipse 1700 USB DIN. Проектиран за домашни офиси, работни станции и мрежово оборудване, този линейно-интерактивен UPS осигурява 1700 VA / 1020 W чиста синусоида на изхода, гарантирайки чисто захранване по време на смущения. С AVR (автоматично регулиране на напрежението) и USB комуникация, можете лесно да наблюдавате и управлявате захранването.
Ключови Предимства
- Линейно-интерактивна топология – Осигурява надеждно батерийно захранване и автоматично регулиране на напрежението за стабилна работа.
- Капацитет 1700 VA – Захранява множество устройства с достатъчно време за записване на работа и безопасно изключване.
- AVR стабилизация – Коригира ниско и високо напрежение без превключване към батерия, удължавайки живота на батерията.
- USB комуникация – Свържете към компютъра си за безопасно изключване и мониторинг чрез включения софтуер.
- 6 контакта Шуко – Осигурява достатъчно връзки за вашите основни устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1700 VA |
| Изходна мощност (W) | 1020 W |
| Брой контакти | 6 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар | 14 min |
| Изходна форма | Симулирана синусоида |
| USB комуникация | Да |
| AVR | Да |
| LCD дисплей | Не |
| Мрежово управление | Не |
| Hot-Swap батерии | Не |
Какво има в кутията
- UPS Eaton 3P Ellipse 1700 USB DIN
- USB комуникационен кабел
- Захранващ кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





